• 25 Ocak 2015
  • Kelkit’in Haber Sitesi

AK Parti Kelkit Belediye Başkan Aday Adayı Aydın KAYA Diva-Sen’i ziyaret etti.

19.11.2013

Ziyarette Diva-Sen  Gümüşhane İl Başkanı Şemsettin CİNEMRE, İlçe Özel İdare Şefi Ve Tüm Yerel-Sen İl Başkanı  Şeref Dinç  ve üyeler bulundu


2014 yerel seçimlerinde partisinden aday adaylığını açıklayan Aydın KAYA adaylığını açıkladığı andan itibaren yoğun bir çalışma temposuna girerek halk ile buluşmalarına devam ediyor. Yediden yetmişe bütün Kelkitlilerle kucaklaşmayı hedeflediğini belirten Aydın KAYA “Kelkit’te hizmet için yola çıktım. Hizmeti en iyi şekilde getirmek için halkımızın beklentilerini iyi anlamak gerekiyor. Bu doğrultuda her gün bir plan ve program dâhilinde ziyaretler gerçekleştiriyoruz.” dedi.


AK Parti Kelkit Belediye Başkan Aday Adayı Aydın KAYA  her ziyaretinde ve gerçekleştirdiği buluşmalarda değindiği konulardan en önemlisi olan birlikte yönetebilme anlayışına tüm ziyaretlerde vurgu yaparak sivil toplum örgütlerinin önemine dikkat çekti.


Sendika Başkanı  Şemsettin CİNEMRE de “Aydın Bey’e Sendikamızı  ziyareti  için teşekkür ediyoruz., böyle kutsal bir göreve talip olmasından mutluluk ve gurur duyuyoruz., çıktığınız bu yolda Allah yar ve yardımcınız olsun, hakkınızda hayırlısı ne ise onu nasip etsin” diyerek sözlerini tamamladı  .

Paylaş! LinkedInFacebookPinterestTwitterGoogle+RedditDiggStumbleUponflattrEmailtumblr